Aktualności

Zabawa Andrzejkowa. Zapraszamy!

Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na Zabawę Andrzejkową. Zabawa w tym roku planowana jest w Hotelu Montana, Karpicko, ulica Wczasowa 72. Dojazd we własnym zakresie.Koszt dla Członków Związku 150 złotych od osoby, dla pozostałych 200 złotych. Wpłata na konto Koła z imieniem i nazwiskiem za kogo do 5 listopada br. Więcej informacji u Ewy Koniecznej.Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.... czytaj całosć »

Bal Karnawałowy!

Drogie, Drodzy!Ani się nie obejrzeliśmy a już mamy Nowy Rok. Jeszcze raz życzę Wam oby był rokiem zdrowia, spełnionych marzeń i radości.Jak Nowy Rok to wiadomo… Bal Karnawałowy!W tym roku będziemy się bawić w Gospodzie Familijnej przy ulicy Unii Lubelskiej 1, niedaleko skrzyżowania ulicy Hetmańskiej i Żegrze a dokładniej przy Zakładach Fawora / jest to pawilon „doklejony” do Fawora /.Strona Gospody tutaj:http://www.gospodafamilijna.plSpotykamy się 23 stycznia o 19.30, ba... czytaj całosć »

ZAPROSZENIE NA WIGILIĘ!!!

Wolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu Serdecznie Zaprasza Na Wigilijny Poczęstunek. Dnia 16-12-2015r.godz.16.00-19.00 Centrum Jana Pawła II ul. Św.Roch 10 Poznań Spotkanie,przy opłatku, kolędach, rybce i barszczyku.Atrakcją spotkania będzie św. Mikołaj który już jedzie do nas z Laponii z worem pełnym prezentów.Przewidziane również konkursy oraz wspólne kolędowanie. Serdecznie Zapraszamy!Grażyna Kierstan-WeissKoordynator Wolontariatu WZINRTel:660-955-03... czytaj całosć »

WOLONTARIAT WZINR SERDECZNIE ZAPRASZA DO ZWIEDZANIA  "BRAMY POZNANIA"

03-12-2015r. godz. 15.00 ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA BRAMY POZNANIA.ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE NA SPOTKANIU WOLONTARIATU ORAZ POD NR.660-955-034GRAŻYNA KIERSTAN-WEISSBrama Poznania ICHOT (Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego) jest wyjątkową w skali kraju instytucją kultury - pierwszym w Polsce centrum interpretacji dziedzictwa kulturowego, które wprowadza - w sposób dosłowny i zarazem symboliczny - w historyczną przestrzeń poznańskiego Ostrowa Tumskiego.W ... czytaj całosć »

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

 Wolontariat działający przy Wielkopolskim Związku Inwalidów Narządu Ruchu w tym roku będzie wspierał Schronisko dla Zwierząt. Wolontariusze zbierają karmę, koce, ręczniki oraz środki czystości, które pozwolą przetrwać zimę podopiecznym Schroniska.Więcej informacji Koordynator Wolontariatu WZINRGrażyna Kierstan - WeissTel:660-955-034gweiss.wzinr@gmail.com ... czytaj całosć »

5 lecie Wolontariatu

Wolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu 5-LAT WolontariatuWolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu powstał 13-11-2010r.Wolontariat zajmuje się bezinteresownym niesieniem pomocy, wszystkim potrzebującym.Zarząd Wolontariatu.-Grażyna Kierstan-Weiss Koordynator.-Zbigniew Andrzejewski Zastępca Koordynatora.-Natalia Maciejewska Skarbnik.-Zrzeszamy 84 czynnych wolontariuszy.-Przewinęło się w tym czasie przez naszą organizację273 wolontariuszy.-Mam... czytaj całosć »

Sprawny Niepełnosprawny

 SPRAWNY NIEPEŁNOSPRAWNY MŁODZIEŻ Z GIMNAZJUM NR.5 OŚ.POD LIPAMI 106 W POZNANIUZA POŚREDNICTWEM PANA NAUCZYCIELA WIKTORA PLUSTZAPROSIŁA DZIŚ W SWOJE SZKOLNE PROGI NASZ WOLONTARIAT.W RAMACH PROJEKTU "SPRAWNY NIEPEŁNOSPRAWNY"NA DWÓCH LEKCJACH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ OPOWIEDZIEĆ POKRÓTCE O SOBIE I DZIAŁANIACH WOLONTARIATU NA RZECZ WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH.ZACHĘCALIŚMY RÓWNIEŻ MŁODYCH LUDZI ABY ROZEJRZELI SIĘ WOKOŁO SIEBIE I ZACZELI DOSTRZEGAĆ LUDZKIE POTRZEBY,CIERPIE... czytaj całosć »

Ostatni Zjazd w Trzemesznie

20141116_112831 — kopia
                        Jak podkreślali uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nadszedł czas i zakończenia tego projektu realizowanego przez Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu a współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.Ale zanim się pożegnano przygotowano liderów do podjęcia kolejnych wyzwań. Na wcześniejszych zjazdach zapoznawano się ze sobą i organizacjami pozarządowy... czytaj całosć »

Wyjazd na ostatnie spotkanie

Witam serdecznie :)Ostatnie już spotkanie w ramach realizowanego projektu "Lider pilnie poszukiwany" odbędzie się w dniach 13 -16 listopada. Wyjazd jak zawsze spod Dworca Zachodniego o godzinie 17.00.Do zobaczenia!... czytaj całosć »

Ogłoszenia Wolontariat

1) Wolontariat w dniu 05-11-2014r.  GODZ.16.00 Zaprasza na :"Daj drugie życie książce"Akcja będzie cykliczna raz w miesiącu, będziemy przynosić książki przeczytane i wymieniać je z innymi. 2)WOLONTARIAT WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU INWALIDÓW NARZĄDU RUCHU SERDECZNIE ZAPRASZA NA: BIESIADĘ PRZY ROGALE MARCIŃSKIE ORAZ PYSZNEJ KAWCE, PRZYGOTOWYWANEJ SPECJALNIE DLA NAS PRZEZ WOLONTARIUSZKI.Więcej informacji oraz zapisy:Grażyna Kierstan-WeissKoordynatorWolontariatu WZINRTel:660-955-034g... czytaj całosć »

Mój pierwszy projekt, budżet, impreza.

DSCF2254
            Czas jaki mieli uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” na dopracowanie swoich projektów w ramach ogłoszonego konkursu na realizację zadania był niezwykle krótki. Już w dniach od 9 do 12 października odbył się IV Blok Szkoleniowy pod nazwą „ Mój pierwszy projekt, budżet, impreza”.Dzięki współfinansowaniu zadania przez  Funduszu Inicjatyw Obywatelskich wszystkie etapy szkolenia mają swoje przełożenie na działanie praktyczne. Jednym z elem... czytaj całosć »

Czy NGO da się ugryź?

20140926_212055
            Rozpoczął się wrzesień a wraz z nim trzeba wrócić do szkolnych ławek. I choć wakacji uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” nie mieli to i tak do ław szkolnych wrócić musieli.W dniach od 25 września do 28 września w gościnnych progach Hotelu Pietrak w Trzemesznie odbył się III Blok Szkoleniowy pod nazwą „Czy NGO da się ugryźć?”. Tym razem wykładami zarządzał Darek Nawrocki mający olbrzymią wiedzę dotycząca zasad prawnych, organiz... czytaj całosć »

Zaproszenie na grila

Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu W PoznaniuSerdecznie Zaprasza na spotkanie przy GRILU dnia 17.09.2014 godzina: 16:00 w centrum Jana Pawła II Przy parafii Św. Rocha w Poznaniu.... czytaj całosć »

Zasady wolontariatu

Wolontariat Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu„BO NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ JEST CZŁOWIEK”CWolontariatWolontariusz pomaga i wspiera, ale nie wyręcza. Można go poprosić, lecz należy pamiętać, że to, czym się zajmuje zależy od jego woli i dobrze jest zatem, kiedy wolontariat sprawia człowiekowi przyjemność.Wielu z nas chce pomagać, dobrze jest nauczyć się takiej formy pomocy, która służy nam i drugiemu człowiekowi.BW czym pomagają wolontariusze:Towarzyszą osob... czytaj całosć »

Wolontariuszu! Własnie Ciebie szukamy!

WolontariatWielkopolskiego Związku Inwalidów         Narządu Ruchu W PoznaniuBorykające  się z trudnościami dnia codziennego, osoby niepełnosprawne ruchowo.Potrzebują Twojej Pomocy !!! Robieniu  zakupów, wyprowadzenie pupila.‚Dotrzyma towarzystwa w trakcie udziału w rajdach, zabawach, piknikach.ƒZałatwią sprawy w mieście, pomogą w problemach technicznych.„Poczytają książkę, podyskutują na jej temat, potrzymają za rękę.…Pomogą w różnych potrzebach, porząd... czytaj całosć »

Warsztaty rękodzieła

WolontariatWielkopolski Związek Inwalidów Narządu RuchuSerdecznie zapraszam do udziału w warsztatachrękodzieła artystycznego!!!W programie między innymi:"robótki na drutach                                                    "robótki na szydełku"frywolitki                                                                      "haft"decoupage               ... czytaj całosć »

Wolontariat

Wolontariat Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu „BO NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ JEST CZŁOWIEK” Wolontariat Wolontariusz pomaga i wspiera, ale nie wyręcza. Można go poprosić, lecz należy pamiętać, że to, czym się zajmuje zależy od jego woli i dobrze jest zatem, kiedy wolontariat sprawia człowiekowi przyjemność. Wielu z nas chce pomagać, dobrze jest nauczyć się takiej formy pomocy, która służy nam i drugiemu człowiekowi. W czym pomagają wolontariusze: ... czytaj całosć »

Jak Cię widzą tak Cię piszą - Lider pilnie poszukiwany blok II

            Chociaż to wakacje to nie ma przerwy w realizacji zadania „Lider pilnie poszukiwany”. Uczestnicy szkolenia spotkali się na II Bloku Tematycznym w dniach 14 – 17 sierpnia w Hotelu Pietrak w Trzemesznie. Tym razem by przekonać się, że „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”.Analizując ankiety jakie wypełniali uczestnicy przed przystąpieniem do szkolenia to te zajęcia, obok pisania projektów, cieszyły się największym zainteresowaniem. Każdy z nas wie, jak t... czytaj całosć »

Jak Cię widzą tak Cię piszą

DSCF1647
Już tydzień minął od naszego ostatniego spotkania. Zamieszczam więc zdjęcia.Niech nikt, kto nie przegrał sobie swoich wystąpień  się nie martwi - są bezpieczne na moim komputerze i w każdej chwili do waszej dyspozycji.Artykuł o szkoleniu już wkrótce.... czytaj całosć »

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowedotyczące wykonania zlecenia polegającego na pełnieniu obowiązków koordynatora projektu d/s rekrutacji i szkoleń, zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach projektu „Niepełnosprawny na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.1. Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie.Zamawiający:Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu z siedzib... czytaj całosć »

II Blok Szkoleniowy "Jak Cię widzą tak Cię piszą"

W czwartek, 14 sierpnia uczestnicy zadania "Lider pilnie poszukiwany" wyjeżdżają na kolejny blok szkoleniowy pod tytułem "Jak Cię widzą tak Cię piszą". Tym razem będziemy między innymi  walczyć ze  stresem i lękiem przed publicznymi wystąpieniami. Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie.Sprawozdanie już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy na stronę.Wyjazd w czwartek 14 sierpnia o godzinie 17.00 z ulicy Zachodniej / tyły Poczty Głównej vis a vis przystanku PESTKI Dworzec Zachod... czytaj całosć »

Lider pilnie poszukiwany - Jestem wesoły Romek

DSCF0375
W dniach 24 - 27 lipca 2014 roku odbył się pierwszy Blok Szkoleniowy w ramach realizacji zadania współfinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich "Lider pilnie poszukiwany". Celem pierwszego bloku było zapoznanie ze sobą grupy uczestniczącej w szkoleniu oraz integracja grupy. Przed Dworcem Zachodnim w Poznaniu już przed godziną 17.00 oczekiwano na przyjazd autokaru mającego zawieźć grupę na miejsce szkolenia czyli do Hotelu Pietrak w Trzemesznie. W czasie jazdy w autokarze ... czytaj całosć »

Ramowy program dnia na szkoleniu

Ramowy plan dnia na szkoleniach w ramach projektu„Lider pilnie poszukiwany”Czwartek - 17.00 wyjazd grupy z Poznania; miejsce zbiórki Dworzec Zachodni PKP  ul. Zachodnia- 18.30 przyjazd do hotelu w Trzemesznie- 19.00 kolacja- 20.00 spotkanie integracyjne w zależności od pogody Ogród Wewnętrzny lub Sala Konferencyjna-23.00 cisza nocnaPiątek- 8.00 - 8.30 Śniadanie- 9.00 – 13.00 I blok szkoleniowy- 13.15 – 13.45 obiad- 14.00 – 18.00 II blok szkoleniowy-19.00 kolacja-20.00 spotkanie... czytaj całosć »

Mamy już pierwszych kandydatów

Cieszy nas szeroki odzew jeśli chodzi o naszą propozycję udziału w szkoleniu. Dzwonią przedstawiciele różnych organizacji, również z poza województwa wielkopolskiego. Cieszy nas to bo świadczy o tym, że stworzyliśmy zadanie na miarę Waszych potrzeb.Ankiet przybywa ale nikt nie jest bez szans.Piszcie. Mailujcie. Dzwońcie. Jeszcze jest czas.Najlepsi z Was pojadą do Trzemeszna a później...A później będą LIDERAMI.Zapraszamy.... czytaj całosć »

Terminy szkoleń

Wraz z podpisaniem umowy o współpracy z Hotelem Pietrak przy realizacji projektu zostały uzgodnione ostateczne terminy przeprowadzenia szkoleń:I BLOK SZKOLENIOWY: CZEŚĆ! Jestem Wesoły Romek! To pierwszy blok szkoleniowy na którym beneficjenci zostaną zapoznani z programem szkoleń, zasadami na nich obowiązującymi; dowiedzą się o swoich prawach i obowiązkach. Każdy uczestnik przedstawi siebie i środowisko jakie reprezentuje, opowie o swoich i tego środowiska lub organizacji słab... czytaj całosć »

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Na czym polega zadanie?Zadanie polega na przeprowadzeniu 5 bloków szkoleniowych z czego każdy blok będzie trwał 3 dni / od czwartku wieczora do niedzieli godzin popołudniowych /O czym będzie mowa na szkoleniach?Każdy blok szkoleniowy ma przybliżyć inny temat; bloki zostały podzielone na tematy, które obejmują:LIPIEC 2014 - I BLOK SZKOLENIOWY: CZEŚĆ! Jestem Wesoły Romek! To pierwszy blok szkoleniowy na którym beneficjenci zostaną zapoznani z programem szkoleń, zasadami na nich o... czytaj całosć »

"Lider pilnie poszukiwany"

Szanowni Państwo,  uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej została Państwu przyznana  dotacja z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w roku 2014, dla oferty 362 ,  Tytuł projektu: Lider pilnie poszukiwany "To jedna z najpiękniejszych informacji jakie ostatnio dostaliśmy :). Udało się ! Wygraliśmy projekt.Zamiar mamy  jasny i czytelny: przeszkolić 30 osób tak, aby pomóc im w codziennej działalności w organizacji pozarządowej. Pokazać to c... czytaj całosć »

Targi +

50 + (14)
TARGI + 50 Wolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu. Wczoraj i dziś odbywały się Targi + 50 prezentowaliśmy godnie 30 letnie osiągnięcia naszego Związku. Braliśmy udział w warsztatach pt. Aktywni Niepełnosprawni -udzielaliśmy informacji o działaniach naszej organizacji. Przedstawiliśmy Multimedialną prezentację Poznańskich osiągnięć oraz koła Śrem. Pochwaliliśmy się działaniami WTZ Owińska. Korzystając z okazji pragnę bardzo serdecznie podziękowa... czytaj całosć »

23.05.2014r. Gala Barwy Wolontariatu

GALA 023
 Odbyły się w Miasteczku Orange w Warszawie Pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W czasie Gali otrzymaliśmy wyróżnienie za całokształt działania Wolontariatu WZINR. To wyróżnienie mobilizuje do dalszych działań. Wszystkim Wolontariuszom serdecznie gratuluję i dziękuje. Bez was nie byłoby wolontariatu.Grażyna ... czytaj całosć »

Żywe Biblioteki

GALA 002
Wolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu został zaproszony do wzięcia udziału w żywych bibliotekach. Żywe Biblioteki odbywają się w różnych szkołach Gimnazjalnych oraz Szkołach Średnich. Osoby z różną niepełnosprawnością, dając świadectwo aktywnego życia. Opowiadając o swojej codzienności, trudach, radościach, miłości i pasjach . Program ma za cel pokazanie iż wokół jest wiele osób innych co nie znaczy gorszych. Młodzież zadawała wiele pyta... czytaj całosć »

Szczęśliwego Nowego Roku !

Nieuchronnie zbliża się Sylwester. Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od Nowego, 2014 Roku. Życzę wszystkim aby był to rok spełnionych nadziei i marzeń. Rok zdrowia i sukcesów. Tych dużych i tych małych. Naszym Członkom życzymy aby wszystkie nasza zadania trafiały w Wasze gusty i sprawiały Wam radość. Naszym Sponsorom życzymy aby współpraca z nami dawała Wam radość, satysfakcję i poczucie dobrze spełnionej misji. Przyjaciołom dziękujemy za współpracę, wsparcie... czytaj całosć »

Spotkania wolontariatu

Nieść pomoc może każdy, bez względu na poglądy, wyznanie, czy kolor skóry Wolontariuszem możesz być właśnie ty. Dołącz do nas, czekamy na ciebie. Spotkania wolontariatu 10-10-2013r.Czwartek 26-11-2013r.Wtorek 04-12-2013r.Środa godz.16. Sala konferencyjna Centrum Wolontariatu ul. Bukowska 27/29 Poznań Serdecznie zapraszam Koordynator Wolontariatu Grażyna Kierstan-Weiss Kom : 660-955-034 Email: gweiss.wzinr@gemail.com https://www.facebook.com/grazyna.kierstanweiss  ... czytaj całosć »

DOBRY WOLONTARIAT

Certyfikat
„Dobry Wolontariat” Ten zaszczytny tytuł otrzymał Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu w Poznaniu. Wolontariat w Związku istnieje trzy lata. Wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebą.  Środowisko ludzi z dysfunkcją narządu ruchu jest bardzo aktywne,  często bierze udział w różnych imprezach tj: zabawy, rajdy, pikniki, wyjścia do kina, teatru czy na koncert. Odbywają się również warsztaty plastyczne, turnieje szachowe, gry konkursy i wymiany książek. Spotykamy ... czytaj całosć »

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkoleń zawodowych, zgodnie z zasadą konkurencyjności, w ramach projektu Niepełnosprawny na rynku pracy, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,Działanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracyZamawiający:Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu z siedzibą w Poznaniu ul. Kraszewskiego 8, 60-518 Poznańtel. + 48 61 821 74 33,e-mail: p... czytaj całosć »

Zabawa Karnawałowa

Zabawa Karnawałowa
04.01.2013 roku to jest w piątek o godzinie 19.30 do 3.00 w Klubie Angello ul. Robocza 4 odbędzie się Zabawa Karnawałowa. Bilet wstępu 60 złotych od osoby. Zapisy i informacje Mirka Rynowiecka 509-350-121. Zapraszamy!... czytaj całosć »

Spotkanie noworoczne

Dnia 06-01-2013 r. odbędzie się spotkanie Noworoczne członków Wielkopolskiego Związków Inwalidów Narządu Ruchu koło w Środzie Wielkopolskiej. Informacje pod nr. tel. 794261799... czytaj całosć »

OSTATNIE BILETY NA ANDRZEJKI

Andrzejki
Andrzejki odbędą się 24.11. br. w klubie TON w Poznaniu przy ulicy Kolejowej 1/3. Klub przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Rozpoczęcie o godzinie 19.00 do białego rana! Cena biletu 50 złotych od osoby. ZAPRASZAMY!Kontakt: Mirka Rynowiecka tel. 509-350-121 lub 61-662-55-25 ... czytaj całosć »

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
Niezwykłe targi artystyczne, każdy znajdzie coś dla siebie Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych  Kolejna edycja - 7-9 grudnia 2012 GODZ 11.00 ZAPRASZAM Zapisy przyjmuję do dnia 4-12-2012r. Cena biletu 10 zł. Spotykamy się o godz. 10.45 w holu głównym MTP Grażyna Kierstan-Weiss Tel:660-955-034 gweiss.wzinr@gmail.com... czytaj całosć »

Wycieczka do Muzeum w Szreniawie

Wycieczka do Muzeum w Szreniawie
Szanowni Państwo Muzeum Narodowe Rolnictwa i PrzemysłuRolno-Spożywczego w Szreniawie Zaprasza16 grudnia 2012 r. w godz. 10.00-17.00Na Jarmark Bożonarodzeniowy. Koszt wycieczki 25zł.Przyjmujemy zgłoszenia do 10-12-2012r. Grażyna Kierstan-WeissTel:660-955-034 gweiss.wzinr@gmail.com... czytaj całosć »

SOBOTNIE TURNIEJE SZACHOWE

SOBOTNIE TURNIEJE SZACHOWE
Organizator Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Uczestnictwo Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych członków WZINR  bez względu na wiek, płeć, posiadaną kategorię szachową czy ranking. Miejsce rozgrywek Siedziba WZINRul. Kraszewskiego 8APoznań 60-518  Terminy zawodów 17.11.2012r. System rozgrywek Wszystkie turnieje cyklu zostaną rozegrane systemem kołowym. Tempo gry: 30 min. dla zawodnika na rozegranie całej partii. Wpisowe Wpisowe do każdego z turn... czytaj całosć »

Rogale marcińskie

Rogale marcińskie
SERDECZNIE ZAPRASZAM CZŁONKÓW ZWIĄZKU NA SPOTKANIE PRZY ROGALU MARCIŃSKIM 10-11-2012 r.GODZ. 16.00  W SIEDZIBIE WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU INWALIDÓW NARZĄDU RUCHU ul. KRASZEWSKIEGO 8APOZNAŃ Grażyna Kierstan-Weiss Tel:660-955-034 gweisswzinr@gmail.com... czytaj całosć »

Zapraszamy do Palmiarni Poznańskiej

palm
Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Serdecznie zaprasza na niezapomnianą podróż po odległych kontynentach, wśród bogatej roślinności różnych stref klimatycznych. Wrażenia wzbogacą dźwięki żywych ptaków, szum wody i akwaria pełne egzotycznych ryb, a strudzonego podróżnika mile ugości przydrożna kawiarnia. Palmiarnia. Serdecznie zapraszam dnia: 27-10-2012 r. godz.11.00 koszt: 10zł od osoby, na miejscu przewidziane niespodzianki. Zapisy przyjmujemy do dnia 20-10-... czytaj całosć »

Turnieje szachowe

Organizator Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Uczestnictwo Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych członków WZINR  bez względu na wiek, płeć, posiadaną kategorię szachową czy ranking. Miejsce rozgrywek Siedziba WZINRul. Kraszewskiego 8APoznań 60-518  Terminy zawodów 20.10.2012r. System rozgrywek Wszystkie turnieje cyklu zostaną rozegrane systemem kołowym. Tempo gry: 30 min. dla zawodnika na rozegranie całej partii. Wpisowe Wpisowe do każdego z turn... czytaj całosć »

Serdecznie zapraszam do udziału w warsztatach artystycznych

W programie między innymi: robótki na drutach robótki na szydełku frywolitki haft decoupage florystyka wyroby z bibuły wyroby biżuterii Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19.03.2012r. godz. 11:00 - 14:00, kolejne w każdy następny poniedziałek i piątek. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr: 666 94 50 40 Serdecznie zapraszam Grażyna Kierstan-Weiss... czytaj całosć »

Spektakl pt. "DZIKIE ŻĄDZE"

dzikie_rzadze
SZANOWNI PAŃSTWO W imieniu Zarządu Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu Serdecznie zapraszam na spektakl pt. "DZIKIE ŻĄDZE"1 października 2012 r godz. 20:30 Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań, ul. Fredry 9 CENA BILETU 10złIlość miejsc ograniczona Zgłoszenia telefoniczne do dnia 20-09-2012r. tel: 666 94 50 40 przyjmuje Grażyna Kierstan-Weiss... czytaj całosć »

SOBOTNIE TURNIEJE SZACHOWE WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU INWALIDÓW NARZĄDU RUCHU POZNAŃ 2012

SOBOTNIE TURNIEJE SZACHOWE
1. Organizator Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu  2. Uczestnictwo Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych członków WZINR bez względu na wiek, płeć, posiadaną kategorię szachową czy ranking.  3. Miejsce rozgrywek Siedziba WZINR ul. Kraszewskiego 8A 60-518 Poznań  4. Terminy zawodów 29.09.2012r. 06.10.2012r.  5. System rozgrywek Wszystkie turnieje cyklu zostaną rozegrane systemem kołowym. Tempo gry: 30 min. dla zawodnika na rozegranie całej partii.  6. Wpis... czytaj całosć »