Komunikaty

Szczęśliwego Nowego Roku!

sczęśliwego nowego roku !A
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku,pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową zaangażowanie,oraz złożyć wszystkim Naszym Członkiniom, Członkom, Sympatykom i Przyjaciołom  moc gorących życzeń:zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w roku 2023!Niech Nowy Rok przyn ... czytaj całosć »

Zabawa Andrzejkowa Koła Poznań

Koło Poznań serdecznie zaprasza wszystkich swoich Członków i Sympatyków na Zabawę Andrzejkową. Za muzykę odpowiedzialny będzie DJ, za ciepłe i słodkie - catering. Wam pozostaje przyczesać włosy, włożyć kiecke, ancug i... ruszać w tany! Więcej informacji i zapisy jak zawsze u Włod ... czytaj całosć »

Koło Poznań zaprasza na wycieczkę!

ŁÓDŹ ORIENTARIUM i zwiedzanie miasta 3.09.2022 Wyjazd  Poznań godz. 6.00 Przejazd  do Orientarium ZOO Łódź godz. 9.00 - długo wyczekiwana inwestycja wielkości prawie 10 boisk piłkarskich (7 ha powierzchni, z czego 2 ha pod dachem), to najnowocześniejsze zoo w Europie, dom dla egzotycz ... czytaj całosć »

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła Poznań

Walne_Poznan
Zarząd Koła Poznań serdecznie zaprasza swoich Członków na zebranie sprawozdawczo -  wyborcze, które odbędzie się 14 maja 2022 o godzinie 11.00 w Osiedlowym Domu Kultury SŁOŃCE, osiedle Przyjaźni 120, Poznań. W przypadku braku kworum drugi termin tego samego dnia o godzinie 11.30. ... czytaj całosć »

Zaproszenie do Sianożęt

20200826_170258
Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Koło Środa Wielkopolska informuje swoich Członków, że organizuje wyjazd nad morze, do Sianożęt. Wyjazd odbędzie się w dniach od 8 do 14 czerwca 2022 roku. Obowiązują zapisy i przedpłata w kwocie 100 złotych od osoby. Zapisy w dniach dyżu ... czytaj całosć »

Nadzwyczajny Zjazd Delegatów

Walne
Delegatów, wybranych na Walny Zjazd 2018 serdecznie zapraszamy na Nadzwyczajny Zjazd Delegatów, który odbędzie się 5 lutego 2022 roku o godzinie 11.00 w Śremie, ulica J. Kochanowskiego 2. ... czytaj całosć »

Zaproszenie na Bal Karnawałowy

Balparty
Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na Bal Karnawałowy.Bal odbędzie się 26 lutego 2022 w Motelu Montana w Karpicku. Będzie jedzenie, spanie i muzyka w wykonaniu znanego dyskotekowego DJ`a. Koszt 150 złotych od osoby Członkini/ Członek WZINR, 2 ... czytaj całosć »

Ostatnie pożegnanie Macieja Rozwadowskiego.

Z przykrością informujemy, że dnia 4 grudnia 2021 roku zmarł nasz kolega Maciej Rozwadowski. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 16 grudnia 2021 roku o godz. 11.50 na Cmentarzu Komunalnym Junikowo w Poznaniu, po mszy św., która będzie odprawiona w intencji zmarłego o godz. 10.00 w Kościele p ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd Samochodowy!

Rajd_FB
Tradycji staje się zadość! Zapraszamy wszystkich chętnych na Rajd Samochodowy "Szlakiem Kościołów Drewnianych" ze startem w Owińskach i metą w Wągrowcu. Wyruszamy 12 czerwca o 11.00 z Owińsk. Meta w Wągrowcu. W planach dobre emocje, zabawa, ciepłe posiłki, Bal Komandorski, nocleg. Zap ... czytaj całosć »

JUŻ MOŻNA!

Mamy to!
Drodzy Darczyńcy! Narodowy Instytut Wolności pozytywnie rozpatrzył naszą prośbę i od dnia 12 marca br. znajdujemy się ponownie w wykazie Organizacji Pożytku Publicznego, a to oznacza, że możecie nam już przekazywać swój 1%. Za zawirowanie bardzo przepraszamy. ... czytaj całosć »

Przekazywanie 1%

1%_na_stronę
Kochani Darczyńcy Jednego Procenta! Decyzją Narodowego Instytutu Wolności zostaliśmy pozbawieni w tym roku możliwości zbiórki darowizn w ramach 1% . Od tej decyzji wnieśliśmy odwołanie, jednak przewidywany czas jego rozpatrzenie to... połowa marca . Jeśli nie możecie czekać ze złoże ... czytaj całosć »

Potwierdź Członkostwo w Klubie CENTUR

Klub CENTUR
Witajcie, nadszedł nowy rok i konieczność weryfikacji Członkostwa w Klubie Samochodowym Związku CENTUR.  Składka za rok 2021 wynosi 10,00 złotych od osoby. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2021 roku. Po tym terminie nie będzie można już odnowić swojego Członkostwa na rok 2021. ... czytaj całosć »

Dziękujemy!

DZIĘKUJEMY!
Na konto Związku wpłynęły już pieniądze z 1% za 2019 rok. Serdecznie dziękujemy! Pracujemy już nad podziałem środków zgodnie z Waszymi dyspozycjami wskazanymi na zeznaniu podatkowym. Kolejnym etapem, będzie przekazanie środków na Koła poszczególnych Kół. Dziękujemy za pamięć. ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd Samochodowy

Rajd
Choć nie będzie z nami Najlepszego Komandora Rajdu - Mireczki zdecydowaliśmy się na organizację Rajdu Samochodowego. Rajd odbędzie się w dniach od 26 do 27 września br. Startujemy w Owińskach a metę mamy w Wągrowcu. Na trasie zwiedzanie mniej znanych zabytków Powiatu Poznańskiego. Do ud ... czytaj całosć »

Podsumowanie tygodnia 18 - 24 maja 2020

Witajcie Kochani, Zapraszamy na podsumowanie tygodnia 18 - 24 maja 2020 r. A mieliśmy w tym tygodniu bardzo ważne wydarzenie - posiedzenie Zarządu Głównego i uzupełnienie władz naszego Związku. Przypominamy również, że i Wy sami możecie redagować naszą stronę - zapraszamy do przesył ... czytaj całosć »

Kręgle przełożone!

   W związku ze śmiercią naszej Koleżanki, Przyjaciółki, Prezeski naszego Związku - Mirki Rynowieckiej oraz sytuacją sanitarno - epidemiologiczną postanowiliśmy przełożyć nasze spotkanie przy kręglach. O nowym terminie spotkania poinformujemy oddzielnie. Koło Poznań Wielkopols ... czytaj całosć »

Dyżury Koła Poznań

W związku ze zmianą siedziby Koła Poznań (wyprowadzamy się z ulicy Cmentarnej 22) i do czasu znalezienia nowego miejsca spotkania z Członkami Prezydium zostają zawieszone. Jeśli jednak macie ochotę porozmawiać, podzielić się pomysłami, pochwalić lub zganić - dzwońcie do Prezesa Wło ... czytaj całosć »

Spotkanie Noworoczne Koła Poznań

 Choć jeszcze przed nami Wigilia i Zabawa Sylwestrowa już dziś chcemy Was serdecznie zaprosić na Spotkanie Noworoczne Koła Poznań. Spotkanie odbędzie się 11.01. 2020 roku o godzinie 12.00 w DK "Słońce" na Osiedlu Przyjaźni. Oprócz miłej atmosfery, okazji do spotkania znajomych i p ... czytaj całosć »

Zapraszamy na zabawę Andrzejkową

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 23 listopada, w sobotę od godziny 19.30 w Klubie TON, w Poznaniu, przy ulicy Kolejowej 1/3. Cena 70 złotych za osobę, w cenie obiad, zakąski, kawa, herbata, ciasto. Napoje we własnym zakresie.Iloś ... czytaj całosć »

Rehabilitacja ruchowa chorego

                                                                                         Zadanie finansowane ze środków Gminy Czerwonak W okresie 01.09-31.12.2019, Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruch ... czytaj całosć »

Piknik Puszczykowo

Już dziś zarezerwujcie sobie czas w sobotę, 7 września. Zgodnie z tradycją, Koło Poznań zaprasza tego dnia na Piknik w Puszczykowie. Piknik rozpocznie się o godzinie 11.30. Jak zawsze będzie grill i słodkie, konkursy, muzyka i dużo dobrej zabawy. Zapisy: Halinka Skrynikow telefon 600-895 ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd Samochodowy

Rajd Samochodowy  - w dniach  22 – 23.06.2019. Zbiórka w sobotę 22.06.2019 o  godzinie 11:00  na parkingu leśnym w Puszczykowie ul. Wczasowa. Baza Rajdu – Wągrowiec - ORW Wielspin. W programie imprezy: - atrakcyjna trasa – Legendy Powiatu - bal komandorski z wręczeniem nagród - noc ... czytaj całosć »

Wielka Majówka

Serdecznie zapraszamy na Wielką Majówkę. Zgodnie z tradycją przygotują ją połączone siły Kół w Owińskach, Poznaniu oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach. Będzie jak zawsze pysznie (zupa, kiełbasa z ogniska), wesoło (konkursy z nagrodami) i Rodzinnie ( bo zapraszamy Ciebie z ... czytaj całosć »

Pamiętaj o 1%

Jak co roku zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o przekazanie na Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu. Nawet, jeśli PIT zostanie wypełniony przez Ministerstwo Finansów możecie państwo darować nam 1%. Jeśli uczyniliście to w ubiegłym roku zostanie ten sam podmiot zostanie ... czytaj całosć »

Bal Karnawałowy

Zarząd Główny Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na tradycyjny Bal Karnawałowy. Bal odbędzie się 02 lutego 2019 r. w Domu Kultury JĘDRUŚ na Osiedlu Armii Krajowej 111 w godzinach od 19.30 do 03.00 dnia następnego. Cena 75 złotych od osoby. W cenie ciep ... czytaj całosć »

Cześć Jego Pamięci.

Z wielkim żalem i przykrością informujemy, że wczoraj odszedł od nas Paweł Andziński. Zapamiętamy Go jako pełnego radości i życzliwości Tatę i Prezesa naszego Związku.Cześć Jego Pamięci. ... czytaj całosć »

Koło Poznań zaprasza na letni wyjazd.

Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na słoneczne wakacje w Miedzywodziu. Wyjazd 01 maja 2019 roku, powrót 08 maja 2019 roku. Pobyt w Ośrodku GWAREK. W cenie nocleg, śniadania, obiadokolacje i wieczorek taneczny i mnóstwo dobrej zabawy. Ilość mi ... czytaj całosć »

Zapraszamy do Palmiarni i Teatru Nowego

Zapraszamy wszystkich naszych Członków na:- wyjście do Palmiarni w dniu 20.10. br. o godzinie 11.00. Palmiarnię zwiedzamy z przewodnikiem.- wyjście do Teatru Nowego w Poznaniu na spektakl "Baba - dziwo" w dniu 27.10.br. o godzinie 19.00.Na każde Koło Związku przysługuje po 5 biletów. Zapi ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Piknik w Puszczykowie.

Tu mówi Zarząd Główny.Zapraszamy wszystkich Członków Związku na Piknik w Puszczykowie."I raz. I dwa". Będziemy ćwiczyć, grać w bulle,nabierać sił przy grillu, później znów ćwiczyć, bawić się biorąc udział w konkursach aż zapadnie zmierz i będziemy musieli iść do domu ;). Za ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Piknik do Lutynii

Witajcie, Koło Środa Wielkopolska tradycyjnie już zaprasza na Piknik do Lutynii. W programie dużo śmiesznych konkursów, dobre jedzenie i dobra muzyka. Impreza odbędzie się 25 sierpnia w godzinach od 16.00 do 22.00. Koszt 25 złotych od osoby. W tej cenie poczęstunek, nagrody i dobra zabawa ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Termy

Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na kąpiel w Basenach Termalnych w Poznaniu.  Spotykamy się o 10.45 przy wejściu głównym (okolice recepcji) 28 lipca (sobota). Wejście od 11.00 do 14.00. Zapisy: blazej.friedrich@wzinr.org.pl lub 501-479-315. Ilość miejsc o ... czytaj całosć »

Rajd Samochodowy!

Tradycyjnie, jak co roku organizujemy Rajd Samochodowy. Tym razem startujemy z Dopiewa, u zbiegu ulic Wyzwolenia i Łąkowej  o godzinie 10.00 w dniu 9 czerwca br. Meta w Karpicku. Po przybyciu obiad, Bal Komandorski, kolacja grillowa, nocleg i śniadanie. Poza tym dużo dobrej zabawy, emocje no ... czytaj całosć »

Wielki Integracyjny Piknik Rodzinny! Zapraszamy!

Koło Poznań, Koło Owińska i Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach serdecznie zapraszają na Wielki Rodzinny Piknik Integracyjny. Piknik odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku o godzinie 15.00 na Dziewiczej Górze. W planach grill, ognisko, słodkie ;) - to dla ciała. A dla ducha - zabawy, ... czytaj całosć »

Pamiętaj o 1%

Drogie! Drodzy! Trwa rozliczanie z Urzędami Skarbowymi. Pamiętajcie proszę o przekazaniu 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Należy podać KRS Związku ( 0000239124 ) i wpisać "Na działaność Statutową". Dzięki Waszej wspaniałomyślności możemy realizować nasze wspólne cele! ... czytaj całosć »

Koło Poznań zaprasza do Teatru

Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza swoich Członków w dniu 18 marca 2018 r na godzinę 16,00 do Mój Teatr w Poznaniu, ul. Gorczyczewskiego 2/1A na spektakl "Alibi do wynajęcia". Krótka recenzja ( za stroną Teatru ): "Nie wszyscy mają tak wyro ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Bal Karnawałowy!

Jak Nowy Rok to pora na Bal Karnawałowy. Pora tym bardziej, że karnawał w tym roku króciusieńki. W tym roku organizatorem Balu jest Koło Poznań i w ich imieniu zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy 03 lutego od godziny 19.30 do 03 w nocy. Impreza odbędzie się w Gospodzie Famil ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Andrzejki!

Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na Andrzejki AD 2017, które odbędą się 24.11.2017 od godziny 19.30 w Gospodzie Familijnej ( Fawor ). Koszt 75 złotych od osoby. W cenie ciepła kolacja, zimny bufet, muzyka na żywo, konkursy i wiele, wiele in ... czytaj całosć »

Pomoc "złotej rączki"

Koło Poznań zaprasza  wszystkich Członków Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu, którzy mają opłacone składki do skorzystania z usług "złotej rączki" - drobne naprawy i remonty. Pomoc jest bezpłatna - należy tylko opłacić dojazd. Kontakt pod numerem telefonu: 608 - 714 ... czytaj całosć »

Piknik w Puszczykowie!

DSCF9967
Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza Członków Związku na Piknik, który odbędzie się 16 września 2017 r. w Puszczykowie, ul. Kościelna 7 ( Teren Rekreacyjno - Sportowy ) w godzinach od 11.00 do 15.00. W trakcie Pikniku gry, zabawy, konkursy i p ... czytaj całosć »

Bezpłatny kurs komputerowy!

Koło Poznań serdecznie zaprasza osoby bezrobotne i bierne zawodowo na bezpłatny kurs komputerowy. Kurs będzie obejmował 90 godzin lekcyjnych i rozpoczyna się 28.07. o godzinie 9.00 w Domu Kultury KRĄG, ulica Dmowskiego 37. Zapisy, ilość miejsc ograniczona, u Włodka Muczka telefon 608-714- ... czytaj całosć »

Wycieczka do Afrykarium we Wrocławiu!

Zaczęły się wakacje - podróż czas zacząć! Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższy poniedziałek ( 03.07.br.) na wyprawę do ZOO we Wrocławiu. A tam nie tylko małpy, lwy i słonie ale przede wszystkim Afrykarium! Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, powrót wieczorem. Cena 95 zło ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd Samochodowy!

Uwaga, uwaga! Serdecznie zapraszamy na Rajd Samochodowy, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2017 r. Start w sobotę o godzinie 11.00 ( miejsce podamy później ) meta w WIELSPINIE w Wągrowcu. Tam też wyżywienie, Bal Komandorski i noclegi. Więcej informacji i zapisy: Mirka Rynowiecka t ... czytaj całosć »

Wielka Majówka!!!

Koło Poznań, Koło Owińska oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach serdecznie zapraszają na Wielką Majówkę, która odbędzie się 6 maja br. w Akwen Marinie / Port Rzeczny w Czerwonaku. Początek godzina 15.00. W trakcie imprezy dużo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami, poczęstunek ... czytaj całosć »

Zmiana siedziby i dyżurów!

Od dnia 01 marca br. ulega zmianie siedziba Wielkopolskiego Związku inwalidów Narządu Ruchu. Obecny adres to 61-124 Poznań, ul. Cmentarna 22. W związku z tym, dyżury Koła Poznań będą się odbywać w nowej siedzibie w następujących terminach: - 4 kwiecień od godziny 15.00 do 17.00 - maj ... czytaj całosć »

Mamy TO !!!!

A TO, to.... SAMOCHÓD !!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania kwoty niezbędnej do uzupełnienia wkładu na zakup samochodu. Dzięki Waszej wspaniałomyślności, empatii, dobroci serca Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach będzie miał nowy samochód. Jesz ... czytaj całosć »

Stan zbiórki na samochód

Zawsze mówię, że co dwie głowy to nie jedna. Marek (Konieczny) słusznie zauważył, że nie aktualizujemy ile nam jeszcze brakuje nam na samochód. Dziś naprawiam ten błąd i proszę - dzielcie się z nami swoimi pomysłami. Są naprawdę dobre :). Wpłaty od darczyńców: 3735,79 Pomagaj ... czytaj całosć »

Zabawa Karnawałowa!

Jak już większość wie ( bo się zapisuje ) tradycją Związku jest  Zabawa Karnawałowa . Jak tradycja, to tradycja! W tym roku spotykamy się 28 stycznia ( a więc w sobotę! ) o godzinie 19.30 w Gospodzie Familijnej ( przy Faworze - Unii Lubelskiej ). Bawimy się do godziny 3.00. W programie ... czytaj całosć »

Prośba o wsparcie!

Szanowni Państwo! Udało nam się pozyskać dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowanie na zakup nowego samochodu dla Warsztatu w Owińskach. Ten, który jeździ w tej chwili pamięta początki powstawania Warsztatu Terapii Zajęciowej z początku X ... czytaj całosć »

Andrzejki Koła Poznań

Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza na Zabawę Andrzejkową. Wspaniałe menu, dobra muzyka i świetna atmosfera zabawy w cenie 65 złotych od osoby! Bawimy się 26 listopada br. w Domu Kultury SŁOŃCE, Osiedle Przyjaźni 120. Ilość miejsc ogranicz ... czytaj całosć »

Kręgle!

Kończy się już realizacja zadania „W zdrowym ciele, zdrowy duch”Pozostała nam jeszcze jedna impreza:https://www.google.pl/maps/place/Ośrodek+Przywodny+Rataje/@52.3844901,16.9374256,16z/data=!4m5!3m4!1s0x47045ae2676745b3:0x2077eeb3f41b4e84!8m2!3d52.384238!4d16.938477- 29 października o god ... czytaj całosć »

Spotkanie z dietetykiem

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z dietetykiem. Spotkanie obejmuje wykład na temat zdrowego odżywiania oraz warsztaty kulinarne. Zapraszamy na 1 i 7 października br. do siedziby TON w Poznaniu ulica Kolejowa 1/3. Grupy 15 osobowe, produkty na warsztat zapewniamy! Zapisy jak zawsze: m ... czytaj całosć »

Parostatkiem w piękny rejs!

DSC02652
Dzień dobry, Podobnie jak w ubiegłym roku dzięki uprzejmości Fundacji APJA będziemy mogli skorzystać z : - przejażdżki motorówką po rzece Warcie - przejażdżki żaglówką po jeziorze Kierskim Motorówką sam płynąłem w ubiegłym roku i muszę szczerze powiedzieć, że niesamowite wra ... czytaj całosć »

Para - buch! Wózki - w ruch!

Serdecznie zapraszam na Rajd Samochodowy do Wolsztyna. Ruszamy 3 września br. spod hali LOSiR w Luboniu ul. Kołłątaja 2 najprawdopodobniej o 11.00. Ruszamy przez Grodzisk, Rakoniewice do Wolsztyna. Obiad,  rozstrzygnięcie Rajdu,Bal Komandorski i nocleg w Karpicku - ośrodek Montana a konkretn ... czytaj całosć »

Zaproszenie na lipcówkę ;) do Puszczykowa!

Precyzuję nasze kolejne spotkania :30 lipca br. o godzinie 11.00, spotykamy się w Centrum Animacji Sportu w Puszczykowie ul. Kościelna 7 ( mapka http://www.caspuszczykowo.pl/kontakt.html ). Nie musicie się obawiać, że to siłownia! Każdy będzie mógł poćwiczyć to, co będzie chciał i na ... czytaj całosć »

Zaproszenie na basen!

Zaczynamy realizację zadania " W zdrowym ciele - zdrowy duch!" współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu. Na pierwszy ogień - basen. Tym razem nie Termy, które znamy już doskonale ale wizyta "po sąsiedzku" ;) - zapraszamy 23 lipca br. od godziny 11.00 na basen w Koziegłowach : ... czytaj całosć »

DARMOWA POMOC PRAWNA

 Od początku roku 2016 na terenie całej Polski rozpocznie funkcjonować system darmowej pomocy prawnej. Będzie to rezultat wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej ... czytaj całosć »

Wolontariat zaprasza na Walentynki

-- WALENTYNKI 2016 DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO TO DZIEŃ DOBRY DLA KAŻDEGO! W TYM DNIU WSZYSCY TO WYZNAJĄ, ŻE CHCĄ KOCHAĆ I KOCHAJĄ ! WOLONTARIAT ZAPRASZA NA SPOTKANIE PRZY KAWCE,CIACHU i NIESPODZIANCE.WALENTYNKI 14-02-2016 GODZ. 12.00 CAFE MISJA UL GOŁĘBIA 1 POZNAŃ ILOŚĆ MIEJSC OGRA ... czytaj całosć »

1% dla Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu

Szanowne, Szanowni! Nadszedł wreszcie moment kiedy zostaliśmy wpisani do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że rozliczając PIT za 2015 rok możecie nam podarować 1% podatku wpisując w odpowiedniej rubryce nasz numer KRS 0000239124. Te pieniądze musicie zapłacić tak czy ... czytaj całosć »

Koło Poznań ZAPRASZA!

Oj dzieje się, dzieje! Koło Poznań serdecznie zaprasza na spotkania: - 8 grudnia o godzinie 17.00 w siedzibie Związku przy ulicy Kraszewskiego 8 zapraszamy na spotkanie na temat: " Rodzaje uzupełnień protetycznych we współczesnej stomatologii, czyli wszystko o protezach, koronkach, mostkach ... czytaj całosć »

Zaproszenie na Andrzejki

Zgodnie z tradycją zapraszamy na zabawę Andrzejkową. Zabawa odbędzie się dnia 27 listopada / piatek / od godziny 19.30 do godziny 2.00 w nocy w Restauracji Kasztelańska na Osiedlu Piastowskim 64. Do tańca przygrywał będzie zespół czyli będzie muzyka na żywo. W menu obiad - barszcz z pa ... czytaj całosć »

A może partyjka brydża? Również nauka gry!

Koło Poznań serdecznie zaprasza chętnych na partyjkę brydża. Zapisy przyjmuje Kolega Kazimierz Olejniczak pod numerem telefonu: 501-767-242. Zapraszamy :)! Jeśli nie znasz zasad - nie przejmuj się! Przyjdź a my nauczymy Ciebie tej pasjonującej gry!   ... czytaj całosć »

Oferta pracy.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach poszukuje pracownika gospodarczego. Do jego obowiązków będzie należało dbanie o tereny zielone, prace porządkowe na terenie Warsztatu, drobne naprawy, kierowanie VW Transporterem. Jedyne wymagania to posiadanie prawa jazdy kategorii B. Praca wśród o ... czytaj całosć »

Zaproszenie Koła Poznań

Koło Poznań zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie przy kawie.  - 17.11.2015 r.   godzina 17.00 Tematem spotkania będzie "  Robimy różne ozdoby. " Ponadto  wszystkich Członków Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu, którzy mają opłacone składki, zapraszamy do s ... czytaj całosć »

Zaproszenie na żeglarską przejażdżkę

Jako Partner Społeczny Fundacji "APJA" zapraszamy do żeglarskiej przygody na Jeziorze Kierskim. Start w Klubie Posnania, Krzyżowniki. W programie : 1. Rozpoczęcie zajęć, podniesienie bandery, 2. Włożenie kamizelek ratunkowych/asekuracyjnych, 3. Wejście na pokład 4. Rejs 5. Poczęstunek, ... czytaj całosć »

Zaproszenie na Piknik na Dziewiczej Górze

Szanowni Państwo J! W ramach realizowanego projektu „Aktywny niepełnosprawny”współfinansowanego przez Powiat Poznański serdecznie zapraszam na Piknik na Dziewiczej Górze. Piknik odbędzie się dnia 20 września / niedziela /  w godzinach od 16.00 do 19.00. W programie przewidziano ognisk ... czytaj całosć »

Krzysztof Małkowski biegnie dla Owińsk!

Pan Krzysztof Małkowski bierze udział w biegu The North Face Ultra Trail du Mont Blanc (UTMB). Za każdy przebiegnięty kilometr Firma YORK przekaże 100 złotych na rzecz Koła Związku w wińskach. Dołączcie do grona kibiców! http://trail168.pl  oraz https://www.facebook.com/trail168?fref ... czytaj całosć »

W wodzie nie widać różnicy

Witam wszystkich serdecznie! 25 lipca w godzinach 11.00 do 14.00 wybieramy się na Termy Maltańskie. Zapisy jak zawsze blazej.friedrich@wzinr.org.pl lub 501-479-315. Zadanie współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu. Zapraszam. ... czytaj całosć »

Uwaga! Zawieszone dyżury w Poznaniu!

Zarząd Koła Poznań uprzejmie informuje, że w miesiącach lipiec i sierpień nie będą prowadzone dyżury Członków Zarządu w siedzibie na Kraszewskiego. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny / numery na stronie /. ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd "Powiat Poznański - jak tu pięknie!"

Jak tradycja - to tradycja :). Był już Angelo teraz czas na naszą kolejną " świecką tradycję " ;). 20 czerwca wyruszamy na Rajd "Powiat Poznański - jak tu pięknie!" . Skąd wyruszamy jeszcze nie wiemy ale meta w Ośrodku Rehabilitacyjnym "WODNIK"  w Dębcu Nowym. Wystartujemy z Lubonia lu ... czytaj całosć »

Zaproszenie na Majówkę

Witam wszystkich serdecznie J Koło Poznań Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza wszystkich swoich Członków na tradycyjną Majówkę. Majówka odbędzie się 23 maja od godziny 16.00 w Żeglarskim Młodzieżowym Klubie Sportowym w Kiekrzu / tam gdzie w ubiegłym ... czytaj całosć »

Wstępne wyniki zbiórki na wannę dla Warsztatu

Thank You Word Cloud Concept in Red Caps
Witam wszystkich serdecznie :) Wczoraj oficjalnie zakończyła się zbiórka na wannę dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Owińskach. Liczymy, że wpłyną jeszcze jakieś pieniądze dlatego dziś tylko wstępne podsumowanie naszej akcji - stan na 05.05.2015 r. Udało nam się zebrać 1980 złotyc ... czytaj całosć »

Wycieczka do Warszawy

Witam wszystkich serdecznie J Koło Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu w Śremie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka odbędzie się w dniach 22 – 24 lipiec br a jej koszt to 360 złotych. W tej cenie Organizator zapewnia transport a ... czytaj całosć »

Zbieramy na wannę w WTZ Owińska

wanna owińska
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Jak Święta to powinien być i Zajączek, choćby spóźniony. W Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach dawno, dawno temu zepsuła się wanna z hydromasażem. Jest ona niezbędna do hydroterapii / masaże lecznicze przy pomocy dysz wodnych i powietrznych, ... czytaj całosć »

Bezpłatne porady przy wypełnieniu zeznań rocznych

Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu serdecznie zaprasza wszystkich swoich Członków / opłacone składki za rok 2015 / do skorzystania z BEZPŁATNEJ pomocy przy wypełnianiu zeznań rocznych PIT. Porad będziemy udzielać w najbliższą sobotę to jest 21 marca / pierwszy dzień wiosny ... czytaj całosć »

Zabawa Karnawałowa

Zgodnie z wieloletnią już tradycją mamy przyjemność zaprosić Was na tradycyjny Bal Karnawałowy. Jak tradycja to tradycja - bal odbędzie się w Klubie ANGELO ale w nowej lokalizacji Poznań ulica Czernichowska  62 / http://www.klubangello.pl /.  Zabawa odbędzie się 23 stycznia 2015 rok ... czytaj całosć »

Sylwester 2014/2015

Cieszy, kiedy imprezy Związku mają tak wielkie powodzenie, że czasem zanim zdążę opublikować komunikat  mamy już komplet chętnych ale w naszych spotkaniach udział może przecież wziąć każdy. Dlatego już dziś ogłaszam - 31 grudnia, nie wiem jak inni, ale my wyprawiamy Sylwestra ;) ... czytaj całosć »

Imieniny Ulicy Świętego Marcina

14:00  -  19:00   WOLONTARIAT Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu RuchuZajęcia z chustą,Szkolenie z zakresu pomocy ONPrezentacja multimedialna dorobku wolontariatu.Robienie kwiatów.Malowanie twarzy.Konkursy. 15:00  -  15:30   Występ muzyczny  Anny  Spławskiej 15:30  -  16 ... czytaj całosć »

Komputerowe SOS

W ramach realizowanego programu "Ja mailuję i serfuję" Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu zaprasza na dyżury "Komputerowego SOS". Począwszy od 23 września do 27 listopada w każdy wtorek w godzinach od 16.00 do 20.00 specjalista komputerowy będzie pełnił dyżur w Poznaniu przy ... czytaj całosć »

Bezpłatny kurs komputerowy!

Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu otrzymał od ROPS -u dofinansowanie do realizacji projektu „Full wypas! Ja surfuję i mailuję!” . Projekt jest skierowany do osób niepełnosprawnych zakwalifikowanych do jednego z trzech  stopni niepełnosprawności  o całkowitej lub części ... czytaj całosć »

Święto pieczonego ziemniaka

Mamy co prawda jeszcze okres wakacyjny ale już możecie sobie rezerwować czas na 6 września od godziny 15.00 do 19.00.  Spotykamy się na Dziewiczej Górze / http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziewicza_Góra_(Pojezierze_Wielkopolskie) /. Naszym celem będzie nie tylko wieża widokowa ale przede wszy ... czytaj całosć »

Jest już trzydziestka wspaniałych :)

Wczoraj, osoby zgłaszające się do projektu współfinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Społecznych " Lider pilnie poszukiwany ", otrzymały informację o zakwalifikowaniu lub, niestety, o odrzuceniu zgłoszenia. Są jeszcze miejsca na liście rezerwowej. Zapraszamy.  ... czytaj całosć »

Rajd samochodowy OSTATNIE MIEJSCA I PROGRAM

Witam serdecznie J W sobotę spotykamy się na starcie „Niepełnosprawni na drogach powiatu”. Rajd rozpoczynamy o godzinie 11.00 na parkingu Instytuty Dendrologii ul. Warmińska 1. Przykładowy dojazd od Ronda Przybyszewskiego wygląda tak : https://maps.google.pl/maps?client=opera&q=warmi% ... czytaj całosć »

Zapraszamy na Rajd

FUNDACJA KRÓLOWEJ POLSKI ŚW. JADWIGI  organizuje  "XII INTEGRACYJNY  RAJD  SAMOCHODOWY" Zbiórka i rejestracja uczestników  dnia 28.06.2014r. o godzinie 9,30 - Puszczykowo ul. Wczasowa 8a - siedziba Fundacji. Zakończenie około godziny 16,00 przy Hotelu Szablewski w Dymaczewie. Koszt 10 z ... czytaj całosć »

Żywe Biblioteki

IMG_9527
Wolontariat Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu został zaproszony do wzięcia udziału w żywych bibliotekach. Żywe Biblioteki odbywają się w różnych szkołach Gimnazjalnych oraz Szkołach Średnich. Osoby z różną niepełnosprawnością, dając świadectwo aktywnego życia. ... czytaj całosć »

Zaproszenie na paintball

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj chciałem Was zaprosić na zabawę w Paintball czyli strzelanie kuleczkami z farbą. Zabawa jest przednia- bawiliśmy się już w ubiegłym roku. Nie należy się przejmować trudnością z udziałem w zabawie – kilka scenariuszy przewiduje również świetną ... czytaj całosć »

Zmarł Jurek Szłykowicz

Z wielkim żalem muszę poinformować Was o śmierci naszego Kolegi, Działacza, wieloletniego Vece Prezesa naszego Związku, Jurka Szłykowicza. W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako oddany przyjaciel zawsze życzliwy ludziom i pomagający słabszym. Świetny Kolega i wspaniały organizator. ... czytaj całosć »

UWAGA!!! Zmiana godzin! Wielka Majówka

Witam serdecznie :) Zapraszam wszystkich chętnych Członków naszego Związku wraz z Rodzinami na Wielką Majówkę organizowaną przez WZINR a współfinansowaną przez Miasto Poznań. Majówka odbędzie się w dniu  24 maja br. w Żarnowcu pod Poznaniem w gminie Dopiewo, która bezpłatnie udos ... czytaj całosć »

Uniwersalny Kierowca - Zapisz się :)!

SZKOLENIA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI UNIWERSALNY KIEROWCA - doskonalenie techniki jazdy Szkoła Auto Skody serdecznie zaprasza pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski na dwudniowe szkolenia UNIWERSALNY KIEROWCA z zakresu bezpiecznej i ekonomic ... czytaj całosć »

Idziemy na Termy :)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wspólną wyprawę na Termy Maltańskie. Idziemy się "bachać" w sobotę 29 marca od 11.00 do 14.00. Zapisy jak zawsze albo mailowo: blazej.friedrich@wzinr.org.pl / tak lepiej bo nie zapomnę ;) / albo telefonicznie: 501-479-315. Liczba miejsc - ograniczona ... czytaj całosć »

Bezpłatne warsztaty żeglarskie

Bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych. W Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Giżycko (www.sailmazury. pl) odbędą się „Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych”. Miejsce: Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej 11 – 500 Giży ... czytaj całosć »

Grażynko! GRATULUJEMY :)!!!

Jest mi niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasza Koleżanka Grażyna Kierstan- Weiss zdobyła I miejsce wśród laureatów Etapu Regionalnego Konkursu "Barwy Wolontariatu".  Grażynko! Gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w prowadzeniu Wolontariatu przy naszym Związku. Mamy ... czytaj całosć »

Koniec Roku

Kochani moi :). Przed chwilą opublikowałem artykuł o wizycie w kinie i zaproszenie na Sylwestra. Na Andrzejki już nie mamy miejsca... Czuję się jak market ;). Mamy listopad a ja uświadamiam sobie, że dla mnie już to 2014 rok.  Nowe pomysły. Nowe zadania. Czy uda nam się zdobyć pieniąd ... czytaj całosć »

Sylwester - zaktualizowany z menu :)

Zapraszamy na Sylwestra. Impreza odbędzie się w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ulicy Kutrzeby w Poznaniu. Proponowane, na dzień dzisiejszy, menu: Zupa 1 porcja /osoba ; - gulaszowa na wieprzowinie Dania ciepłe wydanie talerzowe ; - Wieprzowina faszerowana suszonymi ... czytaj całosć »