Aktualności

Ostatni Zjazd w Trzemesznie

20141116_112831 — kopia
                        Jak podkreślali uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nadszedł czas i zakończenia tego projektu realizowanego przez Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu a współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.Ale zanim się pożegnano przygotowano liderów do podjęcia kolejnych wyzwań. Na wcześniejszych zjazdach zapoznawano się ze sobą i organizacjami pozarządowy... czytaj całosć »

Wyjazd na ostatnie spotkanie

Witam serdecznie :)Ostatnie już spotkanie w ramach realizowanego projektu "Lider pilnie poszukiwany" odbędzie się w dniach 13 -16 listopada. Wyjazd jak zawsze spod Dworca Zachodniego o godzinie 17.00.Do zobaczenia!... czytaj całosć »

Mój pierwszy projekt, budżet, impreza.

DSCF2254
            Czas jaki mieli uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” na dopracowanie swoich projektów w ramach ogłoszonego konkursu na realizację zadania był niezwykle krótki. Już w dniach od 9 do 12 października odbył się IV Blok Szkoleniowy pod nazwą „ Mój pierwszy projekt, budżet, impreza”.Dzięki współfinansowaniu zadania przez  Funduszu Inicjatyw Obywatelskich wszystkie etapy szkolenia mają swoje przełożenie na działanie praktyczne. Jednym z elem... czytaj całosć »

Czy NGO da się ugryź?

20140926_212055
            Rozpoczął się wrzesień a wraz z nim trzeba wrócić do szkolnych ławek. I choć wakacji uczestnicy szkolenia „Lider pilnie poszukiwany” nie mieli to i tak do ław szkolnych wrócić musieli.W dniach od 25 września do 28 września w gościnnych progach Hotelu Pietrak w Trzemesznie odbył się III Blok Szkoleniowy pod nazwą „Czy NGO da się ugryźć?”. Tym razem wykładami zarządzał Darek Nawrocki mający olbrzymią wiedzę dotycząca zasad prawnych, organiz... czytaj całosć »

Jak Cię widzą tak Cię piszą - Lider pilnie poszukiwany blok II

            Chociaż to wakacje to nie ma przerwy w realizacji zadania „Lider pilnie poszukiwany”. Uczestnicy szkolenia spotkali się na II Bloku Tematycznym w dniach 14 – 17 sierpnia w Hotelu Pietrak w Trzemesznie. Tym razem by przekonać się, że „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”.Analizując ankiety jakie wypełniali uczestnicy przed przystąpieniem do szkolenia to te zajęcia, obok pisania projektów, cieszyły się największym zainteresowaniem. Każdy z nas wie, jak t... czytaj całosć »

Jak Cię widzą tak Cię piszą

DSCF1647
Już tydzień minął od naszego ostatniego spotkania. Zamieszczam więc zdjęcia.Niech nikt, kto nie przegrał sobie swoich wystąpień  się nie martwi - są bezpieczne na moim komputerze i w każdej chwili do waszej dyspozycji.Artykuł o szkoleniu już wkrótce.... czytaj całosć »

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowedotyczące wykonania zlecenia polegającego na pełnieniu obowiązków koordynatora projektu d/s rekrutacji i szkoleń, zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach projektu „Niepełnosprawny na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.1. Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie.Zamawiający:Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu z siedzib... czytaj całosć »

II Blok Szkoleniowy "Jak Cię widzą tak Cię piszą"

W czwartek, 14 sierpnia uczestnicy zadania "Lider pilnie poszukiwany" wyjeżdżają na kolejny blok szkoleniowy pod tytułem "Jak Cię widzą tak Cię piszą". Tym razem będziemy między innymi  walczyć ze  stresem i lękiem przed publicznymi wystąpieniami. Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie.Sprawozdanie już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy na stronę.Wyjazd w czwartek 14 sierpnia o godzinie 17.00 z ulicy Zachodniej / tyły Poczty Głównej vis a vis przystanku PESTKI Dworzec Zachod... czytaj całosć »

Lider pilnie poszukiwany - Jestem wesoły Romek

DSCF0375
W dniach 24 - 27 lipca 2014 roku odbył się pierwszy Blok Szkoleniowy w ramach realizacji zadania współfinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich "Lider pilnie poszukiwany". Celem pierwszego bloku było zapoznanie ze sobą grupy uczestniczącej w szkoleniu oraz integracja grupy. Przed Dworcem Zachodnim w Poznaniu już przed godziną 17.00 oczekiwano na przyjazd autokaru mającego zawieźć grupę na miejsce szkolenia czyli do Hotelu Pietrak w Trzemesznie. W czasie jazdy w autokarze ... czytaj całosć »

Ramowy program dnia na szkoleniu

Ramowy plan dnia na szkoleniach w ramach projektu„Lider pilnie poszukiwany”Czwartek - 17.00 wyjazd grupy z Poznania; miejsce zbiórki Dworzec Zachodni PKP  ul. Zachodnia- 18.30 przyjazd do hotelu w Trzemesznie- 19.00 kolacja- 20.00 spotkanie integracyjne w zależności od pogody Ogród Wewnętrzny lub Sala Konferencyjna-23.00 cisza nocnaPiątek- 8.00 - 8.30 Śniadanie- 9.00 – 13.00 I blok szkoleniowy- 13.15 – 13.45 obiad- 14.00 – 18.00 II blok szkoleniowy-19.00 kolacja-20.00 spotkanie... czytaj całosć »

Mamy już pierwszych kandydatów

Cieszy nas szeroki odzew jeśli chodzi o naszą propozycję udziału w szkoleniu. Dzwonią przedstawiciele różnych organizacji, również z poza województwa wielkopolskiego. Cieszy nas to bo świadczy o tym, że stworzyliśmy zadanie na miarę Waszych potrzeb.Ankiet przybywa ale nikt nie jest bez szans.Piszcie. Mailujcie. Dzwońcie. Jeszcze jest czas.Najlepsi z Was pojadą do Trzemeszna a później...A później będą LIDERAMI.Zapraszamy.... czytaj całosć »

Terminy szkoleń

Wraz z podpisaniem umowy o współpracy z Hotelem Pietrak przy realizacji projektu zostały uzgodnione ostateczne terminy przeprowadzenia szkoleń:I BLOK SZKOLENIOWY: CZEŚĆ! Jestem Wesoły Romek! To pierwszy blok szkoleniowy na którym beneficjenci zostaną zapoznani z programem szkoleń, zasadami na nich obowiązującymi; dowiedzą się o swoich prawach i obowiązkach. Każdy uczestnik przedstawi siebie i środowisko jakie reprezentuje, opowie o swoich i tego środowiska lub organizacji słab... czytaj całosć »

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Na czym polega zadanie?Zadanie polega na przeprowadzeniu 5 bloków szkoleniowych z czego każdy blok będzie trwał 3 dni / od czwartku wieczora do niedzieli godzin popołudniowych /O czym będzie mowa na szkoleniach?Każdy blok szkoleniowy ma przybliżyć inny temat; bloki zostały podzielone na tematy, które obejmują:LIPIEC 2014 - I BLOK SZKOLENIOWY: CZEŚĆ! Jestem Wesoły Romek! To pierwszy blok szkoleniowy na którym beneficjenci zostaną zapoznani z programem szkoleń, zasadami na nich o... czytaj całosć »

"Lider pilnie poszukiwany"

Szanowni Państwo,  uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej została Państwu przyznana  dotacja z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w roku 2014, dla oferty 362 ,  Tytuł projektu: Lider pilnie poszukiwany "To jedna z najpiękniejszych informacji jakie ostatnio dostaliśmy :). Udało się ! Wygraliśmy projekt.Zamiar mamy  jasny i czytelny: przeszkolić 30 osób tak, aby pomóc im w codziennej działalności w organizacji pozarządowej. Pokazać to c... czytaj całosć »

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkoleń zawodowych, zgodnie z zasadą konkurencyjności, w ramach projektu Niepełnosprawny na rynku pracy, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,Działanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracyZamawiający:Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu z siedzibą w Poznaniu ul. Kraszewskiego 8, 60-518 Poznańtel. + 48 61 821 74 33,e-mail: p... czytaj całosć »