Kronika

Rozliczenie zbiórki na wannę dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Owińskach

Rozliczenie zbiórki pod nazwą „Wanna dla WTZ”

 

Celem zbiórki przeprowadzonej w dniach 25 marca do 30 kwietnia 2015 roku było osiągnięcie kwoty 3399 złotych na zakup wanny z hydromasażem na potrzeby rehabilitacji uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Owińskach.

W trakcie zbiórki zanotowano 33 wpłaty w wysokości od 8 do 300 złotych. Wpłat dokonały 33 osoby na łączną kwotę 1980 złotych. Wszystkich wpłat dokonano na konto Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu.

W związku z uzyskaniem kwoty niewystarczającej na sfinansowanie zamierzonego celu zwróciłem się do każdego z darczyńców z prośbą o akceptację zmiany celu zakupu na lampę SOULUX również służącą rehabilitacji i poprawie stanu zdrowia podopiecznych Warsztatu w Owińskach. Zmiany decyzji nikt nie oprotestował w związku z czym sfinansowano zakup lampy.

 

Tyle oficjalnie J

A już mniej formalnie – serdecznie dziękuję Wszystkim Darczyńcom. Liczyła się każda złotówka – spróbowaliśmy i… mamy lampę. To dużo.

Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden raz wspomożecie nasze pomysły służące osobom z niepełnosprawnością.

I choć cieszy mnie i dziękuję za każde udostępnienie na fajsie, za każde powiadomienie znajomego, że taką zbiórkę organizujemy, za każdą wpłatę i wsparcie to nie mogę się powstrzymać, żeby szczególnie nie podziękować pewnemu Duszkowi bez którego ta akcja by się nie udała.

Dziękuję Tobie i dziękuję wszystkim.

 

Błażej Friedrich.

 

P.S.

Na „pocieszkę” J – dzięki wspaniałomyślności pewnej Firmy z Bolechowa uczestnicy WTZ i tak mogą zażywać bąbelkowych kąpieli w wymarzonej wannie J.

I nie tylko z tego – ale to już zupełnie inna bajka … J.