Komunikaty

Wstępne wyniki zbiórki na wannę dla Warsztatu

Thank You Word Cloud Concept in Red Caps

Witam wszystkich serdecznie :)

Wczoraj oficjalnie zakończyła się zbiórka na wannę dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Owińskach. Liczymy, że wpłyną jeszcze jakieś pieniądze dlatego dziś tylko wstępne podsumowanie naszej akcji – stan na 05.05.2015 r.

Udało nam się zebrać 1980 złotych. Najmniejsza wpłata wyniosła 8 złotych, najwyższa 300 złotych. W zbiórce wzięły udział 33 osoby co daje średnią wpłatę 60 złotych.

Nie to jest jednak ważne – to tylko statystyka. Myślę, że to 8 złotych jest tak samo cenne jak 300. Prosiliśmy aby każdy dał tyle, ile może dać. Ważny jest odzew, reakcja na prośbę o pomoc dla Uczestników Warsztatu.

Nie udało nam się zebrać całej kwoty ale to nie ma znaczenia. W porozumieniu z wszystkimi darczyńcami, w Terapeutami Warsztatu sfinansujemy zakup innego, niezbędnego do rehabilitacji naszych podopiecznych sprzętu.

Chciałem ze swej strony podziękować każdemu z Was, kto  zaangażował się w tą zbiórkę. Podkreślam – każdemu – nie tylko tym co wpłacili, choć im przecież szczególnie ale również tym, którzy rozpowszechniali informację o zbiórce, namawiali znajomych, mówili o pracy i idei Warsztatu.

Dziękuję.

Błażej Friedrich