Komunikaty

Prośba o wsparcie!

Szanowni Państwo!

Udało nam się pozyskać dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowanie na zakup nowego samochodu dla Warsztatu w Owińskach. Ten, który jeździ w tej chwili pamięta początki powstawania Warsztatu Terapii Zajęciowej z początku XXI wieku.

Niestety, PFRON nie sfinansował całego zakupu – dostaliśmy 70 640,00. Liczymy, że sprzedaży obecnego auta uda nam się pozyskać dodatkowe 15000,00. Dołożymy też środki uzyskane z 1% ( za które jeszcze raz bardzo dziękujemy ) ale mimo to, brakuje nam jeszcze w kasie 25000,00.

Chcemy kupić FORDA Transita przystosowanego do przewozu osób na wózkach ( obecny nie jest przystosowany ). Wywalczyliśmy już wszystkie możliwe rabaty, upusty oraz wyczerpaliśmy pokłady litości Bemo Motors a i tak budżet się nie zamyka.

Pozostaje prośba do Was.

Uwierzcie, liczy się każda złotówka.  Jeśli nie możecie się dołożyć do kierunkowskazu – dołóżcie się do żarówki w tym kierunkowskazie. Wspólnie możemy zbudować to auto.

 

Wpłat możecie dokonywać bezpośrednio na konto Związku: 22 1090 1346 0000 0001 1970 2755 lub za pośrednictwem pomagam.pl : https://pomagam.pl/WZINR

Jeśli do końca stycznia 2017 roku nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty będziemy musieli oddać dotację a dzieciaki z Owińsk zostaną bez samochodu.

 

W imieniu Warsztatu Terapii Zajęciowej, pracowników, podopiecznych i swoim własnym proszę o pomoc.

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Błażej